Pojedyncze ogłoszenie

Cofnij do kariera

Specjalista ds. Realizacji Sprzedaży Wysyłkowej Produktów Leczniczych

Miejsce pracy: Gdańsk

Do zespołu Jakości Farmacji poszukujemy Farmaceuty lub Technika Farmaceutycznego posiadającego dwuletnią praktykę w aptece w pełnym wymiarze czasu pracy, który będzie odpowiedzialny za prawidłową realizację sprzedaży wysyłkowej produktu leczniczego, w tym za poprawną identyfikację produktu i jego zabezpieczenie podczas transportu.

Twoje zadania:

  • Nadzór nad prawidłową sprzedażą wysyłkową produktów      leczniczych z Apteki Internetowej

  • Praca w środowisku systemów NAV, WMS, WCS

  • Rozwój i nadzór nad systemem jakości obowiązującym w    Aptece Internetowej

  • Współpraca z hurtownią farmaceutyczną

  • Współudział w zadaniach Działu Jakości w Farmacji

Twoje doświadczenia i umiejętności:

  • Wykształcenie farmaceutyczne: magister farmacji lub technik farmaceutyczny

  • Umiejętność analitycznego myślenia

 Mile widziane:

  • Znajomość systemów NAV, WMS, WCS

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży wysyłkowej produktów leczniczych

  • Umiejętność identyfikacji produktu i jego zabezpieczenia podczas transportu

  • Znajomość procedur i standardów związanych z jakością w farmacji

  • Podstawowa znajomość branży hurtowni farmaceutycznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Interesującą pracę w dynamicznym środowisku farmaceutycznym

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności

  • Wsparcie doświadczonych profesjonalistów w dziedzinie farmacji

  • Benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,

Zamknij