Pojedyncze ogłoszenie

Cofnij do kariera
Kontroling

Kontroler Finansowy / Starszy Kontroler Finansowy

Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje zadania:

 - Zarządcze raportowanie wyników Grupy na potrzeby m.in. Rady Nadzorczej i Zarządu, banków w tym przygotowywania zarządczych sprawozdań finansowych oraz prezentacji

- Tworzenie modeli finansowych uwzględniających między innymi powiązania pomiędzy spółkami w Grupie

- Przygotowywanie prognoz finansowych krótko- i długoterminowych

- Udział w procesie budżetowania, analiza odchyleń

- Wyliczanie korekt konsolidacyjnych

- Współpraca z biegłym rewidentem podczas półrocznych przeglądów oraz rocznych badań sprawozdań finansowych

- Budowa modeli kalkulacyjnych (tworzenie narzędzi) dla biznesplanów, budżetowania, prognozowania i analizy wyników firmy

- Rozwój narzędzi i tworzenie nowych rozwiązań analitycznych w MS Excel

- Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby klienta wewnętrznego i zewnętrznego

- Modelowanie i budowanie projekcji przepływów pieniężnych

Twoje doświadczenie i umiejętności

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia lub pokrewne)

- Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 5 lat

- Biegłe posługiwanie się pakietem Office, przede wszystkim MS Excel (mile wdziania znajomość Power Query, OLAP i podobne)

- Biegłe posługiwanie się systemami klasy ERP

- Znajomość zasad rachunkowości (współpraca z Obszarem Księgowości, praca na danych księgowych)

- Umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania i prezentowania wniosków

- Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną, skuteczną komunikację

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Realny wkład w budowanie strategii biznesowej

- Pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów

- Benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie, platformę do nauki języków obcych

- Atrakcyjny program poleceń pracowniczych

- Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

- Obecność trenera wewnętrznego

- Komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji

- Możliwość pracy hybrydowej

Zamknij